NORD FOTBAL CLUB  - oficiální stránky fotbalového klubu NFC Lichnov‚ z.s.

Členství a aktuality ve FAČR

 

aktuální leták FAČR:

 

 

www.bytclenemsevyplati.cz

facebook

 

Členství FAČR!

MŮJ FOTBAL

 

Aplikace MŮJ FOTBAL a Informační Systém FAČR vám nyní ušetří spoustu času


Mobilní aplikace Můj fotbal, která nabízí ucelený výsledkový přehled od zápasů ePojisteni.cz ligy až po nejnižší okresní soutěže včetně těch mládežnických, je od konce srpna ke stažení i pro zařízení s operačním systémem iOS. Dokonalý výsledkový servis z této aplikace výborně doplňuje funkce a možnosti, které členům FAČR nabízí Informační Systém (is.fotbal.cz). Pomocí něho hráči a kluby mohou elektronicky řešit všechny administrativní záležitosti, které organizovaný fotbal přináší - například přihlášení členů, přestupy, zápisy o utkání, žádosti o přeložení zápasů či sběrné fakturace.

Fotbal nebyl nikdy jednoduší, elektronická (r)evoluce vám nyní poskytuje maximální pohodlí a zároveň i rychlý servis a přístup k informacím. Stahujte aplikaci Můj Fotbal pro Android či iOS.

 

 

 

 

 

 

Slavte s ALBI a přijďte si pro slevu!

 

 

 

Slavte s ALBI a přijďte si pro slevu!

 

 

 

Sleva 25% na společenské hry s logem Albi pro všechny, kdo předloží na Albi prodejně kartu ALIVE. Akce platí od 14. září do 2. října 2016. Více informací naleznete ZDE.

 

 

 

 

 

 

Rozdáváme 10 míčů PUMA v jednoduché kvízové soutěži!

 

 

 

Členská soutěž o 10 míčů PUMA

 

 

 

Od úterý 20. 9. běží členská soutěž o celkem 10 míčů PUMA. Soutěžit můžete klasicky na Facebook stránce Členství FAČR v záložce Soutěže.

 

 

 

 

 

 

 

Nemáte ještě novou benefitní kartu ALIVE? Tak si ji ihned objednejte!


Bonusový program změnil na jaře 2016 svoji podobu a nyní je nutné si pro zachování možnosti využívat exkluzivní výhody a slevy z katalogu ALIVE svoji kartu, na kterou máte jako členi FAČR nárok, objednat. Tato karta všem členům od května 2013 dokázala zajistit celkovou úsporu při nákupech přesahující sumu 6 milionů korun, a to už se vyplatí! Kartu si můžete objednat ZDE.

 

Karty ALIVE

 

 

 

 

 

 

TOPlist